EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Merhaba değerli müşterilerimiz ikincielesyamobilyaalanlar.com sitemiz üzerinden aynı zamanda evden eve nakliyat içinde fiyat alabilirsiniz.İşimiz gereği devamlı kapalı kasa araçlarımız içi nakliye yapmaktayız ve bu işleri zaten yapan bir firma olarak istedik ki evini taşıyan ve taşımadan önce ikinci el eşya ve mobilyalarını satan müşterilerimiz zaten evden eve nakliyat firması da arayacaklardır. Yani hem ikinci el eşyalarınızı alıyoruz hemde uygun fiyat koşulları ile siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetleri de veriyoruz.Böylece siz hem ikinci el eşyalarınızı satmış oluyorsunuz hemde evden eve nakliye hizmeti alarak iki işi bir arada çıkarıyorsunuz.Personellerimiz zaten işleri gereği eşya taşıma konusunda deneyime sahip olup son derece çalışkan elemanlardır emin olun bizden hizmet aldığınıza çok memnun olacaksınız.

Evden Eve Nakliyat’ta Farkımız

Başta dediğimiz gibi hem ikinci el eşya işi yapıyor hemde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz hali hazır da zaten yapmakta olduğumuz nakliye hizmetlerini pekiştirmek adına daha iyi araçlarımız da mevcuttur.Bir çok ikinci el eşya ve mobilya mağazasına nazaran hem büyük araçlarımız mevcut hem de kamyonlarımız kapalı kasa araçlardır bu nedenle nakliyat işlerine uygun dur.

Evden Eve Nakliyat’ta Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Firmamız son derece işini titizlikle yapan firmadır yani ince eleyip sık dokuyan ve işlerini özenle yapan firmayız.Bu sebeple eşyalarınızın değeriniz biliyoruz.Piyasa da bir çok firma vardır peki bunlar eşyalarınızı nasıl taşıyor bir çoğu sigortalı yız diyorlar zararınızı karşılıyoruz diyorlar ama karşılayan var mı? 🙂 halbuki biz eşya işi ile uğraştığımız için  eşyalarınızın kıymetini biliyor ve ona göre taşıyoruz sizlerin bin bir türlü zorluklarla aldığı eşyaları bu eşyaların kıymetini bilen bir firma olarak eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Bizden De Fiyat Alın

Birçok firmanın aksine bizim şehirler arası nakliye hizmetimiz yoktur sadece İstanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Bu sebeple bizi sadece şehir içi nakliyat hizmetleri için arayınız ayrıca son derece iyi fiyatlara nakliye hizmetleri vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetleri almadan önce İstanbul’un tüm ilçelerinden de bize ulaşarak fiyat almanızda fayda var.

İstanbul’un evden eve nakliyat firması olarak Saygılarımızı sunarız.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir