Sarıyer ikinci el eşya alanlar 3

Sarıyer ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar sarıyer

sarıyer ikinci el eşya alanlar

sarıyer ikinci el eşya alanlar

Merhaba değerli dostlar Sarıyer ikinci el eşya alanlar sayfamıza hoş geldiniz.Firmamız İstanbul Sarıyer’in tüm mahallelerinden ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyor üstelik sizden sarıyer evden eve nakliyat ücreti de talep etmiyor.

Sizlerden almış olduğumuz eşyaların nakliyesi tarafımıza ait olup sizden hiç bir şekilde nakliye ücreti talebinde bulunulmaz.

Sarıyer ikinci el eşya alanlar hizmet noktaları.

Firmamız İstanbul Sarıyer İlçemizin  Ayazağa Mahallesi Bahçeköy Merkez Mahallesi Bahçeköy Yeni Mahallesi Baltalimanı Mahallesi Büyükdere Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi Çayırbaşı Mahallesi Darüşşafaka Mahallesi Demirci Mahallesi Emirgan Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ferahevler Mahallesi Garipçe Mahallesi Gümüşdere Mahallesi Huzur Mahallesi İstinye Mahallesi Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Kemer Mahallesi Kısırkaya Mahallesi Kireçburnu Mahallesi Kocataş Mahallesi Kumköy Mahallesi Maden Mahallesi Maslak Mahallesi Merkez Mahallesi Pınar Mahallesi Poligon Mahallesi Pttevleri Mahallesi Reşitpaşa Mahallesi Rumeli Hisarı Mahallesi Rumeli Kavağı Mahallesi Rumelifeneri Mahallesi Tarabya Mahallesi Uskumruköy Mahallesi Yeni Mahallesi Yeniköy Mahallesi Zekeriyaköy Mahallesi tüm cadde ve sokaklardan alım yapmaktadır.

Sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar

Sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar

Sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar

Firmamız İstanbul Sarıyer ve tüm mahallelerden ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır bulaşık makinesi ikinci el fırın ve komle beyaz eşyalarınızı değerinde almaktadır.

Sarıyer ikinci el elektronik ev eşyaları alanlar

Firmamız İstanbul sarıyer ve tüm mahallelerinde Led tv Plazma tv ve Tv konsollarınızı değerinde almaktadır.

Sarıyer ikinci el klasik mobilya alanlar

Firmamız İstanbul Sarıyer ve tüm mahallelerinde ikinci el klasik mobilyalarınızı değerinde almaktadır.

Sarıyer ikinci el eşya alanlar’a ulaşın

Firmamıza 7/24 watsapp yolu ile ulaşabilir ve ikinci el eşyalarınızı İstanbul Sarıyer ve tüm mahallelerinden değerinde nakit ve kolayca satabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya kanallarımıza göz atarak ikinci el eşya kampanyalarımıza göz atabilir fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not:Firmamız sadece kullanılabilir durumdaki ikinci el ev eşyalarınızı almaktadır.Kırık Kumaşı yırtık deforme olmuş eşyaları almamaktadır.

Bir çok müşterimiz kullanılmayacak derecedeki eşyaları gelip ücretsiz almamızı talep etmektedir maliyet açısından bu davranış ne nakliye ücretini dahi karşılamamaktadır bu tarz eşyalarınız var ise bağlı bulunduğunuz belediyelerden yardım isteyebilirsiniz.

Saygılarımızla.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum “Sarıyer ikinci el eşya alanlar

  • Meltem Sevinç

    Gerçekten ikinci el eşya ve mobilyalarıma çok iyi fiyat verdiler çok teşekkür ederim herkese burayı tavsiye ederim arkadaşlar çok kaliteli ve dürüst esnaflar.
    Bir çok ikinci el spotçu yu aradın eşyalarımı 3 30 paraya almak istediler ama burası hepsinin üstünde ve çok iyi fiyat verdi bu mağazayı aramadan ve fiyat almadan eşya satmayın derim ben.